| anonim_4396 a întrebat:

TPU, va dau funda si votttt. am 16 ani. Dati-mi un program, ce sa fac ca sa am corp frumos fara sala, dati-mi asa un program va rog frumos spre ex cate abdomene trebuie sa fac si tot asa, mersi mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| george155 a răspuns:

Cred ca 3 serii de 12 abdomene pe zi ajung pentru inceput apoi adaugi tu cat vrei fara sa exagerezi of course. Mergi macar 1 km pe zi incearca si niste genoflexiuni(pentru picioare si fese) si niste exercitii de strching pe care le gasesti pe youtube happy mult succes