| dioana4you a întrebat:

Tutunul dauneaza sanatatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Din tutun se fac si medicamente. Fumatul dauneaza.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dauneaza grav sanatatii.

| jvEcu a răspuns:

Nu dauneaza, peste tot scrie asa doar pentru design!

| Narcis2007 a răspuns:

Da!

| Ryuzaki a răspuns:

Atata timp cat il fumezi... da.Desi dauneaza mai mult chimicalele din tigari decat tutunul propriu-zis.

| stanly7 a răspuns:

Scrie mare pe pachetele de tigari.
DA.

| ogreaxel a răspuns:

Daaa