| AtateaConditii a întrebat:

Un caz ciudat. Mi s-a umflat buza superioara mai rau ca la Bianca Dragusanu. La inceput am crezut ca e herpes dar nu am nici-o buba, nimic rosu, e doar umflata buza. Mi-o simt ca si cum ar fi putin anesteziata, nu ma mananca nu ma doare dar arat oribil. E prima data cand mi s-a intamplat. Am mancat azi un sandwich iute si in urma cu o zi am baut un pahar de tuica, oare din cauza asta? Mentionez ca am baut apa din sticlele unor colege de la scoala. Funda cine are idee ce ar putea fi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LastKisss a răspuns:

Zic sa stai calma :* poate ai tras curent, nu cred ca colegele tale au vreun microb nesuferit care are ca efect umflarea buzei si nici mancarea sau alcoolul nu cred ca sunt cauza. Pur si simplu ai tras curent, ai rabdare ca o sa se retraga. P.S : mi-a placut foarte mult comparatia si insulta adusa la adresa buzelor biancai dragusanu :*

| AtateaConditii explică (pentru LastKisss):

laughing mersi, am aflat pana la urma ca am urticarie.

| LastKisss a răspuns (pentru AtateaConditii):

Nu stiam ca ti se umfla buza de la urticarie, sper sa te faci bine :* Cu mare placere big grin

2 răspunsuri:
| Balaban_George_2002 a răspuns:

Eu am buza superioara umflata de trei ani