| JoinTu a întrebat:

Va rog ajutati_ma! Astazi m_am lovit cu umarul de tocul usii (sau cum ii mai spune) in timp ce mergeam si ma doare putin cand vrea sa il misc. Credeti ca este dislocat? Mentionez ca doar ma doare putin umarul cand vreau sa_l misc...
Dau funda!

PS: Durerea este ca un fel de intepatura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu e doar dislocat, este rupt. Ai face bine sa te duci la doctor. BA CHIAR MAI BINE, cheama o salvare. Este o urgenta, daca nu te grabesti s-ar putea sa iti taie umaru'!