| xeno a întrebat:

Vara trecuta m-am bronzat destul de mult pe unele parti ale corpului in special fata, dar nu stiu din ce cauza nu s-a mai dus bronzul straight face am ramas negru pe fata,picioare, maini si pe restul corpului alb straight face
Este ceva boala de piele?
vreun sfat sa redevin alb complet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sahashi a răspuns:

Daca nu ai folosit vreo crema sau solutie cred ca e din cauza ca unele parti ale corpului erau mai expuse la soare de aceea. nu cred ca este nimic grav eu zic sa te duci sa te bronzezi putin si pe restul corpului ca nu are nimic. doar daca tie nu ti place sau crezi ca e ceva ciudat sau ai folosit vreo solutie consulta un medic

| xeno explică:

Man, sunt negru la fata straight face zici ca`s tziganash straight face alta idee?