| AylinS a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu mai stiti de voi? Nu in sensul in care sa va pierdeti memoria, sa nu stiti anumite persoane etc, ci pur si simplu sa va simtiti ciudat, ca intr-un vis.(stiu ca suna ciudat). Sa vorbeasca anumite persoane cu voi si voi sa fiti asa, in lumea voastra, ca si cand ati fi cazuti pe ganduri?

ps. nu vreau sa par nebuna...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Da, se mai intampla din cand in cand in conditii de stres puternic, de teama puternica, in momente de soc, eu o pateam in facultate in sesiune, am fost la doctor si mi-a recomandat sa iau un complex de vit B, dc nu-ti trece aceasta senzatie in cateva saptamana mergi si vb cu un doctor

| aigi1 a răspuns:

In primul rand nu esti nebuna.in al doilea rand mi se mai intampla si mie.si in al treilea rand daca ti se intampa des poti sa ai un inceput de Alzheimer(Boala Alzheimer (Morbus Alzheimer) este o afecţiune degenerativă progresivă a creierului care apare mai ales la persoane de vârstă înaintată, producând o deteriorare din ce în ce mai accentuată a funcţiilor de cunoaştere ale creierului, cu pierderea capacităţilor intelectuale ale individului şi a valorii sociale a personalităţii sale, asociată cu tulburări de comportament, ceea ce realizează starea cunoscută sub numele de demenţă)sanatate!

| FucktheSystem a răspuns:

Da, mai ales la sfarsitul petrecerilor dupa mult alcool...

| Cr3Tzu a răspuns:

Da... de multe ori mi se mai intampla ...parca ceilalti vorbeau alta limba desii ii intelegeam dar nu stiam ce vorbeau.

| Anne_1161 a răspuns:

Dahee hee
eram l sc si 2 colege vorbeau cu mine, iar eu ma uitam p geam.eram pierduta intr-o alta lumehee hee si dp c au terminat d vorbit cand au inceput sa ma miste mi-am revenit si m`au intrebare daca le-am ascultat si le-am intrebat "a. cu mine vorbeati?"laughing
se mai intampla:p
si nu esti nebuna:*

| Anthrax a răspuns:

Da.eu am patit. parca ma priveam de sus si vedeam realitatea cu alti ochi.

| Sprite100 a răspuns:

Ceau, ai gasit remediu pentru ce ai patit? Eu asa patesc in fiecare zi, ma pierd mai ales intr-o aglomeratie de oameni si ma gandesc serios sa ma duc la medicul meu de familie sa ma consulte(am 17 ani) cu are cum sa fie Alzheimer la mine...happy

| Ioana_4127 a răspuns:

Da mi sa intamplat.