| ancutzika27 a întrebat:

Vitaminele ingrasa? Mentionez ca au in compozitie si extract de ceai verde.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| edyman a răspuns:

Buna ancutzica27 da vitaminele ingrasa chiar daca au extracte de ceai verde pentru ca au si alte substante care iti dau pofta de mancare! SFAT:LAPTE,CARNE, BRANZA, OUA, LEGUME, FRUCTE asta inseamna vitamine si calciu

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cresc pofta de mâncare!
Pa, pa.

| TaviSMURD a răspuns:

Vitaminele intr-adevar favorizeaza usoara crestere a metabolismului dar atat timp cat nu mananci in exces (pana sa te saturi) nu-i nici o problema.

| hummer24 a răspuns:

Cam da, si in combinatie cu mancarea sigur o sa ingrasa, da oricum vitaminele sunt bunewinking

| miki_9255 a răspuns:

Am si eu vitamine cu ceai verde si nu m`am ingrasat deloc.vitaminele doar intaresc organismul.ingrasarea se produce din lipsa efortului fizic din mesele neregulate si mancatul foarte mult la o singura masa.mai bine imparti cele 3 mese in 5 daca ai posibilitatea.asa ajuti si organismul si te ajuti si pe tine pentru ca mancand putin si des nu te mai simti grea si plina si e o solutie buna mai ales vara.:*

| ILoveYouSoMuch a răspuns:

DA DA ingrasa! Sa nu mai iei ca ingrasa si esti urata sa ramai tu bolnava din cauza lipsei de calciu! NUUU ingrasa! Nu mai intreba asemenea prostii! Vrei sa cazi din picioare din cauza lipsei de calciu? mie mi s-a intamplat asta crede-ma si e nasol!

| razvan1234567898 a răspuns:

Nu ingrasa am luat si eu asa vitaminebig grin

| Gotye a răspuns:

Vitaminele NU ingrasa, dar sporesc pofta de mancare.Ele nu trebuie luate in nestire, ci putin cate putin. Sper ca ti-am putut fi de ajutor. Salut!