| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o reteta rapida de slabit! Suport orice in afara carnii! Am gasit pe GOOGLE una cu orez o saptamana intreaga. Credeti ca e bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HappyPills a răspuns:

Eu am alta cu orez

trei zile orez
trei zile legume
trei zile fructe

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Am vazut persoane care, dupa diete din astea exclusiviste si infometare, au pus pe ele o gramada de kilograme. O cura de slabire nu se face cu heirupul, poti sa te imbolnavesti serios. Stiu o persoana care a facut DIABET insulino-dependent dupa luni de infometare. Oare merita, ce zici?

| miauu a răspuns:

Nuh!
nu tine diete etc...mananca mai putin si mai des...si uneori lasa sa simti senzatia de foame.
s-au imi era o chestie sa bei dimineata un pahar de apa plata apoi pana la 12 sa nu manci nimicwinking

| botafogo a răspuns:

Eu am alta
2 zile salata cu de toate
2 Zile fructe
2 Zile legume fierte