| sunshine_8876 a întrebat:

Vreau si eu o reteta de slabit nu foarte drastica sa nu fie costisitoare dar cat mai rapida(sa fie pentru un copil de 14 ani) dau fundita pentru cine ma ajuta

4 răspunsuri:
| Andra_5221 a răspuns:

Sport, sport, sport....si un program cu privire la alimentatie(dar asta nu inseamna sa nu manaci, ci sa manani calculat).
Succes!

| Cretzule a răspuns:

La varsta aia nu ai voie sa ti regim deoarece copilul este in crestere!
Daca va duce o viata sanatoasa va slabi in timp.
succes!

| ghitza a răspuns:

Fa sport in fiecare zii... dar nu exagera
Incearca sa nu manaci mult(daca faci sport si mananci mult e ca si cum nu ai fi facut nimic deoarece faci sport, sa spun ca slabesti 10 kilograme, iar daca mananci mult le pui la loc ca si cum ai clipi), dar nu foarte putin si sa ai de stat prin spital din cauza asta
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cind eram ca tine ma intrebam daca voi avea timp sa ma ingras vreodata. Ce stai? Activitate mereu.