| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa iau creatina dar nu stiu de care. Am vazut ca sunt mai multe feluri : praf, efervescent, pastile, tablete, etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Chround a răspuns:

Cea mai buna si la un pret foarte frumos este Masiv MASS, te ajuta sa pui masa coporala, sa modeleze corpu, forta etc... este foarte buna pentru ce-i incepatori de SALA cat si pentru cei ce o fac de ceva ani.
Poti vedea aici produsul:
http://www.naturalplus.ro/masiv-mass

| omulpaiangan a răspuns (pentru Chround):

Eu nu fac sala, fac acasa cu niste gantere de 10kg si box. (acasa fac de 3 ori pe saptamana si la box fac de 2 ori ). Merge sa iau si asa, inainte de box si inainte de antrenamentul de acasa?