| alynutzu20 a întrebat:

Niste exercitii de facut acasa ca sa ma inalt?

Am 12 ani, Vreau sa ma inalt peste 5 cm

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca baschet, tenis, volei, fa inot si sarituri acasa in fiecare seara. FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Aruncă mingea la coș! (joacă baschet!) happy

| IoanaMontana a răspuns:

Beatminton =D

| Andrei_Lupsan_1986 a răspuns:

De bara de batut covoare sau spalier... Spalierul e mai recomandat ca stai lipit cu spatele deci nu te balangani. Agata-te cu mainile de spalier si ridica-ti picioarele pana formezi unghi de 90 de grade... ca un gen de genoflexiuni doar ca le faci impotriva gravitatiei ajutandu-te de mainilaughing. 15 min pe zi. Noi asa am facut la voley si chiar a ajutat! Bafta

| Katerina_2750 a răspuns:

Ia ulei de peste, sub forma de pastile.si baschet

| roiv000 a răspuns:

In casa mai greu... miscarea se face in aer liber, sali special amenajate.
Nu detaliez ce poti face afara - cred ca stii si tu, un baschet, volei, tenis...