| krysswkryss a întrebat:

Vreau sa ma ingras! mananc putin chiar daca iau vitamine si nu ma ingaas deloc sunt foarte slaba ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| protos87 a răspuns:

Vitaminele ajută, dar nu e așa cum se crede "în popor". Pentru problema ta ai nevoie de un tonic amar. Adresează-te medicului farmacist sau chiar la un Plafar pentru așa ceva.

| kikidulcik a răspuns:

Nu ai ce sa faci daca asa e constructia ta, poate ca faci foarte mult sport si din acest motiv nimic nu se pune pe tine ..succestongue

| AdryUkka a răspuns:

Daca mananci repede, o sa ti se puna pe solduri laughing. ar trebui sa mananci foarte multe grasimi, cola, chipsuri,, trebuie sa stii si cand sa te opresti. Iar oricum. nu o sa te ingrasi intr-o saptamana, o sa trebuiasca sa ai rabdare.winking
Succes. happy

| Bianca_Cret_1988 a răspuns:

Probabil ai probleme cu anemia! Asta inseamna o lipsa de fier poate si calciu in corp. Ar trebui sa iei legatura cu medicul de familie. A avut si o prietene aceeasi problema. Iti vine sa ametesti cand te ridici brusc de pe scaun sau din pat?