| myam33a a întrebat:

Vreau si eu sa iau legatura cu cineva care a folosit pastilele de slabit SUPER SLIM! Un id poate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat super slim si adevarul e ca am slabit mult, dar transpiram ff repede, aveam frisoare, stari de voma...nu ti le recomand doar daca vrei sa slabesti foarte putin dupa care sa le lasi...adevarul este ca sunt si f ieftine. undeva la 30-35 lei o cutie pentru o luna

4 răspunsuri:
| elena_4396 a răspuns:

Ca farmacista, nu-ti recomand sa iei super slim. Are multe reactii adverse si a fost retras de pe piata.

| lilboutique a răspuns:

Nu e bine sa iei pastile. daca vrei sa slabesti cel mai bine faci sport, numai mananci multe dulciuri. Stiu pe cineva care a slabit ceva doar pentru simplul fapt ca nu mai manca toate prostiile, chipsuri, ciocolata, etc. Pastilele pot sa iti faca rau, sunt unele care din contra, iti fac pofta de mancare. Mai bine mergi la un doctor.

| Mi$tiK a răspuns:

Salut! eu am luat pastilele super slim, dar asculta-ma lasale ca iti distrugi stomacul. daca vrei sa slabesti mai bine mananci sanatos, si te duci sa alergi faci exercitii acasa de exemplu, cauti pe youtube, sau te duci la sala. e mai bine. mie nu mi-a spus nimeni chestile astea.si acum am probleme. ai grija de tine!

| LuLy_5981 a răspuns:

Eu am folosit cam tot ce a aparut pe piata in materie de pastile de slabit si iti spun sincer ca nu au avut niciun efect pozitiv, ba chiar dimpotriva, imi era mai tot timpul greata. Am folosit si Super slim si degeaba. Ultimele pe care le-am incercat au fost cele cu cidru (otet de mere) Apple Cider Vinegar si nu am slabit nici macar 100 de grame. Am renuntat la ideea de a slabi fara efort si am inceput sa merg la sala, iar asta chiar se observa. happy