Întrebare recomandată | Hope22 a întrebat:

Ce știți despre pastilele Super Slim pentru slăbit? Sunt bune? Sau după ce nu mai iau, mă îngraș înapoi? Sincer îmi e frică să încerc... Dar sunt disperata crying, vreau sa slabesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Parerea mea este ca daca vrei sa slabesti cea mai buna varianta este sa tii un regim, sa te duci la sala, sa alergi in parc. Pastilele nu cred ca functioneaza prea bine, din contra, iti pot da complicatii de care nu ai nevoie.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt bune... da vrei sa ai probleme cu ficatul si stomacul

| kiri11 a răspuns:

Mai bine incearca suplimentul green coffe, eu am avut efecte, ce-i adevarat acum beau ceai verde si greutatea se mentine happy

| MateiMihai1 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti cel mai important lucru este alimentatia ta si sa faci sala, sa alergi. nu lua toate prostiile nesanatoase ca nu ajungi nicaieri decat sa slabesti si sa strici alta parte din corp precum ficatul