| Furnicuta000 a întrebat:

Am luat pentru prima data taitei chinezesti (noodles) si voiam sa va intreb: voi cum ii faceti? Stiu ca sunt sute de retete pe net dar nu pot sa le incerc pe toate, ma interesa daca voi aveti vreo reteta pe care o faceti si va place foarte mult

1 răspuns:
| carmenistasteluta a răspuns:

Pai ii bagi sa se inmoaie in apa dupa ce sunt moi iei un ou il bagi in tigaie ( sa nu fie foarte fierbinte foc mic) si il amesteci cu taiteii si condimentezi cum iti place tie