| HEYO.ro a întrebat:

Ce branduri de bauturi racoritoare preferati?

Update:
Multumim pentru raspunsuri, ele ne-au ajutat sa facem un top pe Heyo.ro despre bauturile racoritoare. Acum puteti vota pe site bauturile voastre preferate: http://www.heyo.ro/concursuri/bauturile-racoritoare-pref erate.html :) Asteptam si alte sugestii

52 răspunsuri:
| Letytzy@ a răspuns:

Coca-Cola, Sprite

| pepenerosu a răspuns:

Nestea de piersici.big grin

| lia a răspuns:

Eu cred ca vreti sa faceti reclama la Heyo.ro laughing
Imi place Fanta de portocale, sucul de rosii si Santal de portocale rosii. happy

| Lotte a răspuns:

Coca-Cola

| thehope a răspuns:

Tymbark, Nestea si Pepsi

auran
| auran a răspuns:

Pfanner portocale

Răspuns utilizator avertizat
| BabyPink a răspuns:

Santal, Cappy si fanta
happy

Răspuns utilizator avertizat
| lostcontrol12 a răspuns:

Santal si Nestea

| dana21 a răspuns:

Tymbark de mar verde, pepsi twist sau coca-cola

| yuli10 a răspuns:

Coca-cola!

| Gube a răspuns:

Cappy/Giusto sau Coca-Cola...

| iustinaiustinik a răspuns:

Pepsi cola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nestea. si sucurile naturale in general

| HEYO.ro explică:

Heyo! Multumim pentru raspunsuri, ele ne-au ajutat sa facem un top pe Heyo.ro despre bauturile racoritoare. Acum puteti vota pe site bauturile voastre preferate: http://www.heyo.ro/concursuri/bauturile-racoritoare-preferate.html :)

| antonius74 a răspuns:

Pepsi, dupa un gratar happy

| matura a răspuns:

Prefer cele cu suc de morcovi cu zmeura sau capsuni.Sau brandurile cu racoritoarele cele mai naturale.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cel mai bun suc cred ca ar trebui sa fie facut cu mana ta. Sunt 100% mai bune si contin multe vitamine. Sau ar fi Giustowinking

| covexrobu a răspuns:

Orice fara cofeina. Prefer 7up in general.

| daghy14 a răspuns:

Prigat de pere si de portocale

| Kanghu a răspuns:

Nestea, Pepsi, Cappy, Coca Cola, Santal, Giusto, Fruti Fresh.