| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp tot gasesc pe chiuveta din baie niste gandacei foarte foarte micuti si negri. Am dat cu solutie de gandaci, dar inca apar. Aveti idee din ce cauza au aparut si cum ii pot combate?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru orice fel de gandaci trebuie sa descoperi zonele de baza. Cumpara de la magazin veterinar solutie speciala pentru gandaci si da prin colturi cele mai ascunse.

| AndreiWeisz a răspuns:

Mai curata si tu baia din cand in cand laughing degeaba dai cu spray daca nu e curat.

| AndreiWeisz a răspuns:

Era o gluma, nu te supara laughing

| DrGoogle a răspuns:

Buna de obicei vin prin canalizare incearca sa cumperi o solutie pentru chiuveta ceva mai toxic si toarna in gaura de la chiuveta si cada.