| YourFriend a întrebat:

Au aparut in bucatarie niste gandacei negri si mici cam de 2 milimetri cei mai mari si sub 1 milimetru cei mai mici, care cred ca au venit de la niste nuci si au intrat prin rafturi si au inceput sa roada cereale. De sare, zahar si restul nu se ating. Am gasit si in faina cativa si am aruncat toate punga cu faina ca nu mai era asa multa. Mai gasesc unii, ii prind cu hartie cu spirt si dupa aia ii arunc in wc. Mi-ati putea zice va rog ce fel de gandaci ar putea fi si cum as putea scapa de ei? Dau fundita.
In legatura cu categoria... nu prea am stiut ce categorie sa aleg, e buna asta? big grin

1 răspuns:
| kBAIATU a răspuns:

Categoria trebuia sa alegi gastronomia rolling on the floor cat despre gandaci ia-ti un spray pentru ei de la magazinbig grin funda?