| Olipopa a întrebat:

Bună seara.Am baterie la chiuveta cu pipa flexibila.M-am pus sa scot sita sa o curat de calcar etc și am cam invărtit-o (nu se desfileta ).După ce am scos-o nu mai curge apa deloc prin pipa. Aveți idee unde ar fi problema? Se aude cum că ar curge apa dar de fapt nu-i nici o picătură de apă.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Monteaza sita la loc si vezi ce se intampla.

| Olipopa explică (pentru darrio2007):

Am incercat deja sa o pun la loc, cu sau fara același lucru.pur și simplu se aude cum că ar veni apa dar ..nimic.Când incercam sa scot capul prima oară cu tot cu sita, se învârtea în gol și l-am cam invartit in toate direcțiile (poate am strangulat pipa prea tare).

Răspuns utilizator avertizat
| Lambruzau a răspuns:

S-a infundat cumva, arunca-o si cumpara alta, nu ti mai capul.