| DanaC188 a întrebat:

Buna TPU vrau si eu niste idei ce mincare sa fac azi nu mai stiusad va rog ajutati-ma dau funda:*

5 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Poti sa faci sos cu chiftelute mmmm.Sau supa de galusti

| skirlex a răspuns:

Salut, uite ceva ce fac repede, cureti vreo 7, 8 cartofi ii fierbi 20 de min, dupa ii pui intr-o tava, amesteci 10 oua si pui peste cartofi, caramelizezi niste rosii si ardei in tigaie pui peste cartpfi si oua si dupa raziu branza, lasi la cuptor vreo 10 min cred, vezi cand sunt gata, este bun rau big grin

| skirlex a răspuns (pentru skirlex):

Scuze pentru greseli, m-am grabit

| alinutza0408 a răspuns:

Snitel de pui cu piure si salata de varza