| Vivilica a întrebat:

Bună ziua! Am o întrebare dacă ma puteți ajuta cu un răspuns! Trebuie sa merg la un moț și am înțeles ca se face acasă, cum se procedează, se dau bănuți sa cumpăra ceva la copil? Și dacă face acasă câți bănuți sa pui pe Tăvița? Dacă aveți idee cei care ați mers recent la eveniment de genul! Mulțumesc pentru răspunsuri.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa o intrebi pe mama copilului daca are nevoie de ceva, ca sa nu cumperi si sa aiba acel lucru. Daca spune ca nu, poti pune niste bani in plic. Banii nu se pun pe tava. Acolo se pune o bancnota doar pentru traditia de a lua copilul de pe tava diverse obiecte.