| ToughCookie a întrebat:

O intrebare foarte importanta, sper sa ma puteti ajuta! Urmeaza sa vina un colet prin FedEx sapt viitoare, programat sa ajunga in tara pe 23 august. As dori sa stiu daca a mai folosit cineva acest serviciu si cum anume se procedeaza cu livrarea. Daca il aduc acasa, sau este preluat de posta? Este foarte important sa il iau cat mai repede de aceea intreb. Chit ca trebuie sa merg la depozit sa il iau, doar sa stiu daca aveti idee cum se procedeaza cand ajunge in tara.

1 răspuns:
| KNST a răspuns:

FedEx livreaza acasa, dar nu la noi. Din cate stiu, in Romania au contract cu una (eu stiu de Fan Curier) dintre firmele de curierat. Vei fi contactat cu siguranta.