| bkb300 a întrebat:

Care vi se pare cea mai ciudata mancare?

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Orice traieste si se misca in farfuria mea!

12 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @iudivo! Insectele, șerpii și toate jivinele de felul acesta.
O zi cu zâmbet să ai!

| blackfox a răspuns:

Nu am mancat dar cred ca asta este cea mai ciudata care am vazut-o vreodata.Inainte de a fi preparata este prezentata asa:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jwvaEpYbUIM.Cu toate ca este moarta, in contact cu sosul de soia ii sunt activati stimulii din membrana nervoasa iar caracatita pare ca prinde viata.

| fefenaș a răspuns:

Eu am mâncat când am fost în Franța " Piciorușe de broasca", au fost delicioase, dar arătau foarte ciudat.

| Cezar a răspuns:

Suşi

| Madascraftings a răspuns:

Branza cu gogonele

| xCatastrophe a răspuns:

Coaiele de la animale fripte rolling on the floor [porci, vaci oi,]

| Panteraa a răspuns:

Pai salam in smantana. Am incercat o data din greseala si am descoperit ca imi place laughing)))

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Ochii de homar inmuiati in ulei de masline...BLEAH! dar BUN!

| 4Life a răspuns:

Fructele de mare

| Tkn a răspuns:

Carnea,lactatele si ouale!

| tudord95 a răspuns:

Cea mai ciudata mancare mi se pare un animal mancat de viu! UItativa la asta! Urmeaza imagini socante :
http://www.220.ro/faze-tari/Socant-Un-Peste-Mancat-De-Viu/7JjzI31ecL/

| EvelinaXd a răspuns:

Fructe de marelaughing