| DiaDianaa a întrebat:

Cat timp se lasa ouale la prajit sa se faca potrivit. sa nu fie nici crude dar nici ffoarte prajite... fundabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se face intr-un timp... se face dupa ochi adica cand vezi tu ca sunt gata adica cand se face o pojghita pe ele atunci inseamna ca sunt gata iar daca vrei sa fie foarte tari atunci dai flacara mica dupa ce s-au prajit putin si le mai lasi un timp scurt big grin happy hai, ca o sa iasa bunee :p fundita?

1 răspuns:
| AllyTudy17 a răspuns:

Daca faci omleta le lasi 5 min pe o parte 5 pe o parte la foc potrivit daca e ou ochi 4 min big grin