| georgiana a întrebat:

Ce ati mancat la micul dejun?

44 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

2 conserve cu ton, 2 felii de paine cu miere si unt si 2 biscuiti cu ciocolata si cu untlaughing

| criss:) a răspuns:

Un iaurt de fructe si o felie de paine prajita cu lapte batutlaughing
prea multe lactate, nu?

| alexandrapoiana a răspuns:

Inca nu am luat micul dejun...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am beut un ceai si am mancat o portocala =]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafea cu lapte si paine cu mierehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost plecata si asa ca am mancat placinta cu branza(ca un fel de merdenea) de la un fast foodhee hee. shame on metongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rar servesc micul dejun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paine prajita si ceai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brocoli, vreo 200 de grame... vreo 4 rosii, paine prajita, o cana de ceai si o tigara la final big grin

| silvio a răspuns:

Azi e sambata, si m-am trezit mai tarziu. Se pune, daca era aproape ora pranzului? happy
Cacao cu lapte, paine cu unt si miere. Si-apoi o cafea cu fum... big grin
App, am vazut pe-aici niste combinatii pe care nu le-as incerca niciodata happy

| myrazvy a răspuns:

Pe tine, nu ai observat?

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Snitel cu un fel de ceapa dulce la borcan love struck. Siii. Ceai verde laughing!

| Lor3naXD a răspuns:

De toatelaughing

| stivi a răspuns:

Nimic wey...insa am mancat acum niste carnitza...(pranz)