| adytza0700 a întrebat:

Ce-ati mancat la micul dejun?

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy mananc ce da bunul Dumnezeu, nu fac din mic dejun un ritual...un ou, daca am ceva branza servesc, depinde de buget in fiecare luna.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Absolut nimic. Nu obișnuiesc să mănânc dimineața, iar asta pentru că mă trezesc foarte devreme, și pe lângă faptul că nu am timp, îmi este greață de orice.
Baftă!

| mgtow a răspuns:

Sandvisuri incalzite la prajitor cu o ceasca de capucino.

| BoOoMbOnik a răspuns:

Pai de exemplu azi am mancat 2 felii de paine cu pateu vegetal, o felie de paine cu parizer, o napolitana si un iaurt cu fructe mic big grin. Funda? Te rog. Mersi

| jony a răspuns:

Paine prajita cu ulei si usturoi laughing

| Doηηa a răspuns:

Nimic. Eu nu i-au micul dejun! happy

| Daniel9 a răspuns:

Bataie !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 cani cu cafea, si 3 tigari. eu mananc prima masa dupa ora 16. asa imi permite programul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belvita start cu fructe.

| AliceThai a răspuns:

Lapte cu paine si cateva gogosi happy

| BananaSuparata a răspuns:

Cereale lu lapte ( vitalis cu zuzu ) funda?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| NIMENII a răspuns:

Barabule fierte!

| Revennaras a răspuns:

Paine Prajita