| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai luat vreodata micul dejun, pranzul sau cina dezbracat/a? Ai mancat vreodata dezbracat/a?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Parca am facut asta.

| T0T a răspuns:

Nu deși pare o idee bună! Câte gânduri perverse îmi vin acum cu prietena mea, mi-am reamintit de un restaurant unde mâncai pe o femeie goala

| LoveSleep a răspuns:

Am mâncat hotdog.
Am scăpat crenvurstiul în timp ce stăteam pe scaun și nu mai știam care-i care.

| dannyel86 a răspuns:

Da, dar in spatiul intim. Si nu de unul singur, ci in doi; pentru ca e mai palpitant.

| Mayhem666 a răspuns:

Nope, si nici nu cred ca o sa fac asta!

| R0R0 a răspuns:

Niciodata.

| Florentina9210 a răspuns:

Doar in boxeri si maieu, pe timp de vara.

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns:

Cand sunt pe WC si mananc ciocolata cu caramel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal nu, da am auzit ca Bula umbla odata cu un cremvurst in c.r.Si l-a intrebat nevastasa; ce-ai ma? Si innebunit? De ce umbli cu ala in c.r? Pai am fost la Stomatolog, la o lucrare, si mi-a zis ca, doua zile sa mananc pe partea cealalta.

| RorySan a răspuns:

Nu

| Dugalle a răspuns:

Da, de obicei vara dupa ce termin sa fac un dus.

Răspuns utilizator avertizat