| Sunrise1234 a întrebat:

Ce mancare imi recomandati pentru o petrecere in pijama? MA refer si seara si in timpul noptii si dimineata. Dau fundita celui mai ingenios raspuns!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te poti inspira de aici,
http://www.laurasava.ro/
Te pup!

| mara11654 a răspuns:

Buna

Covrigei
sandwich maker
Fructe
seminte
pizza
inghetata
iaurt(activia mic deejun, dimineata)

Stiu ca nu's toate chiar mancare..Bafta!

| viki16 a răspuns:

Buna

1.sandwiciuri foarte mici umplute cu sunca, cu o crema de o lingura maioneza si o lingura smantana si niste castraveti murati
2.clatite sarate umplute cu sunca, cascaval si smantana grasa
3.inghetata cu fructe sau banane peste care adaugi deasupra ciocolata topita
distractie placuta te pup!

| kytty12 a răspuns:

Ceva foarte nebunesc. rolling on the floor

| Ramona7 a răspuns:

Macaroane cu branza, e mancarea mea preferata si la mine a fost apreciata de toti la petrecerea in pijama, eu le pun si zahar dar depinde de preferinte si sunt bune si seara si dimineata big grin

| Littleman11 a răspuns:

Salut! Pai depinde incearca niste pizza, sandwichuri, saratele... etc.