| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Ce faceti in momentul asta? Dau funda celui mai ingenios raspuns laughing ((=

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

In acest moment, raspund pe TPU la 2-3 intrebari iar imediat dupa ma bag la o portie de vise. Sunt foarte obosita! Examenele m-au terminat psihic iar din acest motiv stiu bine ca o merit o pauza. Las cursurile pe birou si incerc sa ma cufund in vise.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Aa
aaa
Ascult muzica
Tu ce faci?big grin

| Floreenofficial a răspuns:

Vorbesc cu utilizatoarea "frumusica"pe tpu.ro :*batting eyelashes

| ungureanuvalentin a răspuns:

Mor de plictiseala ascultand muzica pe trilulilu si joc prosti pe hi5laughinglaughing