| anUcy a întrebat:

Cum ar arata pentru voi o fata frumoasa? sincer si fara glume(funda celui mai ingenios raspuns)

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

În orice caz:să nu arate ca mine!
Un sfat pentru tine: dacă vrei să îi întrebi pe băieţi cum vor să arate o fată, pune întrebarea la categoria ''Dragoste şi Sex''. La ''Beauty& Fashion'' suntem 90%fete.
PaPa!

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Sunt fata, nu's pe invers insa raspund si eu la aceasta intrebare
Toata lumea este frumoasa in felul ei pentru ca fiecare este cum D-zeu ne'a lasat nu?
De multe ori pe baieti nu ii intereseaza neaparat frumusetea fizica, cat ii intereseaza cea psiica[din cate stiu eu de la fosti]

| Plague a răspuns:

Hellen a zis exact ce am vrut eu sa zic laughing - "beauty is in the eye of the beholder". Ce mie imi pare frumos altuia poate nu ii place, si viceversa. E o intrebare foarte subiectiva, singurul lucru la care poti generaliza fiind aspectul corpului, dar chiar si acolo mai sunt exceptii. Sa nu fie nici prea slaba, dar nici grasa, si sa nu se imbrace ca o *tramp*, sa vada toti ce ar trebui sa vada doar prietenulhee hee. Si oricat de frumoasa ar fi, daca o fata poarta prea mult machiaj mie mi se pare dezgustatoare...dar astea sunt doar gusturile mele. Altora chiar le plac fetele care nu au simtul cantitatii si care mai ca umbla dezbracatehee hee. Gusturile nu se discuta

| InnocentSmile a răspuns:

Sunt fata si stiu ca nu ar trebui sa rasp la aceasta intrebare(nu`s pe invers!)
dar sincer, eu cred ca orice persoana este frumoasa in felul ei si pana la urma"Frumusetea se afla in ochii privitorului"
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caracter cat mai sexy
Sarcasm, inteligenta si o confidentialitate profunda e cel mai frumos la o fata.