| crisbebe a întrebat:

Ce retete pentru blender(milkshake-uri, sucuri etc.) stiti? Sau niste site-uri cu retete ar fi folositoare

Blender:http://urbanupdater.files.wordpress.com/2009/05/vitamix. jpg.
FUNDA se poate si invetate dar sa fie bune si cu chestii usoare care le gasesc in magazin

3 răspunsuri:
| Roxy_9585 a răspuns:

Si eu am : pui in blender niste lapte, cirese fara samburi, un plic zahar vanilat, putina scortisoara, 3 picaturi esenta de rom si 4-5 cuburi de gheata

| Liuuu a răspuns:

Am una: pui niste banane - taiate in bucatele medii, fara invelis tongue
SPALATE, desigur. Apoi, pui si niste capsuni taiate bucatele nu prea mici, spalate, fara mot. Adaugi un iaurt... fara gust de ex. muller, danonino etc. iaurt dala simplu de vacuta de preferat cu mai putina grasime si dupa ce ai pus fructele in blender adaugi iaurtul si putin zahar - pentru un gust mai dulce, in caz ca capsunele nu sunt dulci. Cu placinte :*