| Ancutss30 a întrebat:

Ce va place de la Mc Donalds[:p orice meniu]? apropo:d si dulciuriwinking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HepiBăluuns a răspuns:

Mie imi place mcchiken cu lipton si un sos dulce-acrisor. un happy meal cu fanta si un sos dulce-acrisor. apoi mcnuggets cu cartofi si sos dulce-acrisor. iar dulce inghetata de zmeura.mc flurry cu ciocolata sau zmeura.si placinta calda de mere sau zmeurabig grin

| TI a răspuns:

Hei! McDonald`s!? Paii, meniul perfect pentru mine ar suna cam asa :
Happy Meal, care va contine : Un hamburger, Cheseeburger sau McPuisor` + Cartofi prajiti [ portie mare ] happy. + khetcup [sau cum se scrie blushing ] + Coca Cola. Si pe langa happy meal, o placinta de zmeuraa =p~

Saau :
Meniu Chicken McNuggets™ love struck. =p~.

Saau : [dulciuri =p~ ]
Placinta cu mere
Placinta cu visine =p~
INGHETATA McSUNDAE / McFlurry CU TOPPING =p~
Topping de caramel
Topping de capşuni
Topping Kit Kat
Topping Lion
Topping de visine
Briose =p~
Placinta de zmeura =p~"love struck

=p~ Dar tie?!

| TI a răspuns:

Ketchup * blushing. Scuzee!

| UhaaS a răspuns:

Meniul perfect pentru mine ar suna asa[nu te speria, mananc mult dar tot prajina suntlaughing]
McNuggets+maionza+Sprite.+McSundae[sau cum s-o scrie]. asta dk nu mi-e foame.
Ar mai fi:
Portie mare de cartofi+Sprite mare+un Cheesburger+un Bigmac+Greek Wrap+McNuggets+McSundae.
Deasemenea, iti recomand:
Meniu Royal Deluxe™, Meniu Chicken McNuggets™, Meniu Dublu Cheesburger.Si incearca si Aripioarele de pui.