| UbexFlo a întrebat:

Cineva care merge la cursurile de BUCATAR la fortele de munca in Bacau?

5 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Eu, de ce?

| UbexFlo explică (pentru mola):

Te-ai inscris luna asta?
Eu m-am inscris si mi s-a spus ca e posibil sa nu mai fie locuri si ca ar fi mai ok sa merg din ianuarie dar totusi m-au sunat sa-mi spuna sa merg luni si nu stiu exact unde sa merg.La ANOFM, la Centru; de Formare PRofesionala...Nu stiu absolut nimic.
Daca m-ai putea ajuta ar fi super.

| mola a răspuns (pentru UbexFlo):

Pai... nici eu nu stiu. De unde te-ai inscris? De pe net sau unde? Daca te-ai inscris de pe net, intreaba si tu oamenii care au facut concursul, OK eu merg in decembrie...

| UbexFlo explică (pentru mola):

Pai eu am mers la fortele de munca si am depus actele happy Acum m-au sunat sa-mi spuna sa merg lunihappy Tu tot la fortele de munca te-ai inscris?happy

| UbexFlo explică (pentru UbexFlo):

Problema rezolvata happy Cine s-a mai inscris asa, trebuie intai sa mearga la fortele de munca sa-si ia actele semnate, apoi se merge la centrul de formare.