| nini_2245 a întrebat:

Cui ii plac desenele aste, mie da!:nini, jonas L. A., bata charlie, hannah montana forever si sonny si steluta ei norocoasa! cui ii plac aceste desene sa spuna care si daca ii mai plac si altele care nu sapar!

Răspuns Câştigător
| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Imi plac toate sunt super mai ma uit si la altele e super tare Disney Channel imi dai funda plzzzzzz.

13 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Mie imi plac.:d

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Mie imi plac dar mai imi place si Zack si Cody si pe punte si in hotel si Zeke si Luther. funda

| Deniisze a răspuns:

Mie îmi plac. Şi ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult nini si poti te rog sa-mi zici unde pot vedea episoadele in romene sau in engleza sau cu subtitrare in amandoua e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mult da ai auzit ca mama lui miley a prins-o droganduse?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns:mie imi place nini, hana montana, soni si stelutaa norocoasa, joni test si 18 dorinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cel mai mult nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit ce ai scris mie imi place nini si jonas dar pentru mine dysnei este un canal preferat care ma uit toata ziua dar mai este u canel care se numeste minimax si carton
bomerang nu imi place ce vb pe lata limba, iar muzicu multe melodii imi place ledy gaga selena gomez rihanna shachira si puia cu camelia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac aceleasi desene care iti plac si tie, dar imi mai place si Fineas si Farb dar Nini este preferatul meu.

| AsiSoyYo a răspuns:

Pai mie imi plac desenele :
Nini, Jonas, Jonas L. A, Hannah Montana ( 1, 2, 3, forever), Magicienii din Weverly Place (1, 2, 3), jake si blake (1, 2, 3) Zack si Cody ce viata minunata, Zack si Cody o viata minunata pe punte. Si imi plac si multe filme originale Disney Channel : HSM ( 1, 2, 3), Hannah Montana Filmul, Harriet Spioana Razboilu blogurilor, ala cu 16 dorinte ( ca eu l-am vazut ca la mine a aparut acum juma de an ). love struck Mai imi plac dar deja am scris destule big grin

| emanuel_1610 a răspuns:

Imi placwinking

| gabriela22 a răspuns:

Ce sa zic, mie imi plac si altele sa le enumar nini, sonny with a channce seson 2, magicienii din weverli place, harriet spioana razboiul blogurilor, 16 dorinte si jake si blake.

| Martutzica a răspuns:

Mie imi mai place si : magicieny din weverly pleys, fineas si ferb, ala nou cu ceaina si cam atat si tot ce ai spus tu.