| AttilaDornIsPower a întrebat:

Cum sa fac untul de arahide sa nu mai aibe acel gust gretos? Pur si simplu e gretos si nu stiu cum sa il fac sa fie mai bun...ce sa mai adaug la el? cu ce sa il mananc?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu il mai maninci si gata. Te obliga cineva?

| AttilaDornIsPower explică (pentru KodrutZ):

Dap...mama....bcz am dat multi bani pe el si acum ma oliga sa il mananc laughing

| KodrutZ a răspuns:

10-12 RON e mult? Sau ai luat un kil o data? Cauta o reteta in care sa-l folosesti si gata. http://divainbucatarie.ro/2015/10/01/biscuiti-deliciosi-cu-unt-de-arahide/

| Anonimuserr a răspuns:

Pune-i suc de lămâie sau hellas. Oricum untul de arahide este grețos.