| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt femeiile asa reci?

Răspuns Câştigător
| ana23 a răspuns:

Fiindca stau toata ziua in frigider...laughing... ele trebuie sa fie fierbinti nu reci...cred ca gresesti

7 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Reci? Vorbim despre femei? Sau despre picioarele lor?
Femeile sunt in general pasionale, pasionate sau interesate. Posibil ca cea despre care vorbim sa nu fie interesata pe moment...

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde ce le face sa fie "reci"(idiferente, serioase)!
De obicei, ele sunt fierbinti, vulcanice, temperamentale, pasionale!

| carmen_9743 a răspuns:

Depinde de femeie, nu ne baga pe toate in aceeasi oala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeia poate fi rece cu o persoana cand aceasta nu este favorita ei, cand nu vede nimic in comun, cand nu are niciun sentiment pentru tine, sau pur si simplu eprea ocupata sa te mai bage si pe tine in seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca le e frica de necunoscut, multe sunt enfatuate iar altele sunt frigide sexual si moral

| rodi a răspuns:

Unde te afli? Intr-un cimitir sau intr-un cavou! Esti convins ca e vie?

| lauraa a răspuns:

Pai si eu sunt si iti spun ca asa ne place noua adica majoritatea fetelor le place sa-i invarta pe toti baieti pe degete deci nu le da prea mare atentzie daca sunt reci cu tine... sfatul meu.