| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU. Am un rucsac, in genul celui din link-ul de mai jos, cu niste barete din ceva imitatie de piele, un fel de musama. Materialul textil este cam murdar si nu stiu cum sa il curat. Daca il bag in masina de spalat cum vor arata baretele?
file:///E:/rucsac-butterfly-21619-4.jpeg

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Adauga un link nou, acesta nu este corect iar poza nu poate fi vazuta.

Totusi poti incerca cu o carpa inmuiata in alcool daca esti de parere ca la masina ar putea iesi culorile.

| DragoStefaN a răspuns:

Acel rucsac are mai mult ca sigur o eticheta alba (pe care o gasesti la toate lucrurile textile) pe care scrie la ce temperatura si cum il poti spala. Uite-te pe ea si vei gasi informatii foarte utile.