| DoddleMariette a întrebat:

Hey! Ati incercat zaharul brun?

Răspuns Câştigător
| Lorenuta2000 a răspuns:

Este foarte bun. Eu l-am incercat sub forma de cubulete din acelea mici care se topesc in gura si a fost delicios.^O^II3

| DoddleMariette explică (pentru Lorenuta2000):

Vreau sa merg sa-mi iau si eu zahar brun...il pot folosi si cand prepar clatite sau gogosi?

14 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Da. Este chiar mult mai gustos şi mai sănătos decât cel normal.

| anss23 a răspuns:

Nu am incercat, dar cred ca e destul de bun si este mai sanatos decat zaharul normal:
http://www.realitatea.net/......06407.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar atât de dulce, dar merge, mai bine decât nimic. Am încercat când eram la regim.

| DoddleMariette explică (pentru anonim_4396):

Zaharul asta este zaharul minune? happy Il folosim si cand suntem la regim?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoddleMariette):

Păi cred că și de aceea este înlocuitor al zahărului alb. Din motive de sănătate. L-am folosit la un regim din ăsta naturist acum 7 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,este foarte bun, este mult mai sănătos ca zahărul alb.
Te pup!

| WholeWorldTeam a răspuns:

Da.Este bun.

| Miky1 a răspuns:

Da! E minunat, are efece benefice!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Da.E mai sanatos decat zaharul alb
Este si bun la gust happy

| Korman a răspuns:

Da e mai bun decat cel normal pentru ca nu este atat de rafinat si prelucrat, deci este mai sanatos.

| Maddutzakiss a răspuns:

Da eu l-am incercat este bun dulce eu il folosesc si la o masca naturista pentru fata iti dau reteta in schimbul uneu funditewinking tongue

| deeyutzza94 a răspuns:

Da, e foarte bun.

| Gogoshica94 a răspuns:

Este foarte bun! Incearca si tuwinking

| DoddleMariette explică (pentru Gogoshica94):

Chiar o sa-l incercwinking. Merci

| DoddleMariette explică:

Chiar trebuie sa-l incerc si eu! Merci mult pentru raspunsuri! happy

| Kiki234 a răspuns:

Da draga, e bun