| hondru a întrebat:

Salut.am 19 ani 1'90 si aproximativ 94kg.am achizitonat un ciclu de steroizi ce contine 180 de pastile danabol 10mg si 10 fiole de Nandrolona d 20% 1m.toate de la bakan pharmaceuticals.nu este primul meu ciclu.am mai sustinut unu la varsta de 17 ani cu danabol simplu.fac sala de aproximativ 1 an.ce parere aveti despre acest ciclu? voi lua mult in greutate? se va mai arde si din masa de grasime?

3 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

De ce ai nevoie de steroizi? Ca degeaba esti puternic pe dinafara, daca pe dinauntru esti slab! Cel mai bine continui sa mergi la sala, mai ales ca ai 19 ani. De pomana o sa te satisfaca aspectul tau fizic, daca nu este muncit de tine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru iRobby):

E un copil de 19 ani, nu are rost sa-i explici

| alin1450 a răspuns:

Sdsd