| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva sa scrifice o gasca?

16 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O tii de cap pe o cioata si ii iei gatul cu barda dintr-o singura lovitura, fara sa ii ciopartesti gatu si eventual tie degetele.

| User a răspuns:

Daca imi dai un cutit sau o mitraliera, stiu.

| Razvan a răspuns:

Nu o mai ucide.Las-o sa moara de batranete. Mie imi plac gastelehee hee

| CrucifiedCountess a răspuns:

"scrifice" ce-i aia?

| tarziu a răspuns:

Gasca de prieteni?

| Denisse_8813 a răspuns:

Da...cu toporasul sau satarul ca si la gaini. Dai si fugi! big grin Eu nu am facut asta niciodata, doar am asistat. Bine, ii poti da si un anestezic inainte daca iti este mila prea tare...hee hee

| Casiana a răspuns:

O curentezilaughing).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta s-a intrebat si ieri, da era scrisa corect intrebarea.

Răspuns utilizator avertizat
| ShineMe a răspuns:

Ii iei gatu pur si simplu

| zuly a răspuns:

Da. Eu am "sacrificat" o gaina - m-a invatat bunica mea. O tii de aripi, ii pui gatul pe trunchi si dai cu toporul. Apoi o pui intr-o galeata sa se scurga sangele. Dupa asta trebuie' s-o pui in alta galeata cu apa fierbinte ca sa-i poti scoate penele. Apoi o penesti, o tii un pic deasupra aragazului sa se mai arda fulgii ce-au ramas, ii scoti maruntaiele, o tai bucati si faci o ciorba mmmmmm. big grin
Sper sa nu primesc vreo pedeapsa de la admin pentru "cruzime fata de animale" sau ceva de genu'. big grin
Sau poti sa o sperii foarte tare sa faca atac de cord. laughing

| sfo a răspuns:

Da, eu ştiu, adu-o la mine... mrrrrsmug)

| AsU_2581 a răspuns:

Da. ii sucesti gatu ca la porumbel sau cu secureabig grin

| charlie the alien a răspuns:

O tii de arip ai pui capul pe ceva si ii tai capul. Dup-aia astepti si te uiti cum se plimba si cum ii tasneste sangele din cap big grin. Iti dau un pont: daca o tai sa o tai in casa, de preferat in living ai grija ca dupa ce ii tai capul sa o lasi sa se plimbe putin prin camera- asta ii da un gust mai bun, si iti redecorezi apartamentul.

| zizu07 a răspuns:

O musti de gatlaughing
O sa te patezi pe fata cu sange. dar merita.

| zizu07 a răspuns:

Ce porcarie am scrislaughing
Acuma imi dau seama.