| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva sa sacrifice o gasca?

Răspuns Câştigător
| maria_5586 a răspuns:

Nu mai dai nici un semn de viatacrying

26 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floorda stiu eu deci trebuie sa prinzi gasculitza iar apoi o pui cu capu jos si ii dai cu toporu dar tare sa no chinuilaughingrolling on the floor

App ce e cu intrebarea asta? mergea la trivialaughing

| Zâmbărici a răspuns:

Ms de stupiiiiid

Aleluiaaa~~!

| adryano05 a răspuns:

Ii tai gatul.
Cum sa intrebi asa ceva pe TPU? rolling on the floor)

| Crucified a răspuns:

Da happy

| anicuta a răspuns (pentru Crucified):

Chiar esti in stare? NU TE CRED!

| Crucified a răspuns (pentru anicuta):

Serios straight face

| anicuta a răspuns (pentru Crucified):

Buna. Intre a vrea/ a fi in stare si a face este cale lunga!
Dupa ce o vei face si o sa-mi spui cum ai procedat o sa te cred.
Eu am facut-o de nevoie si stiu cum este asa incat...

| xcv45 a răspuns (pentru anicuta):

Mai tai pasari?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum gisculitele se sacrifica singure. Se sacrifica, se jumulesc si se frig singure, tu doar le papi laughing

| anicuta a răspuns:

Ma refer la o fata care a facut-o. Vreau s-o rog sa ma invete si pe mine cum sa fac.

| anicuta a răspuns (pentru maria_5586):

Buna Maria,
Nu stiam ce s-a intamplat cu tine de ai " disparut in ceata "...
M-am gandit ca esti in Italia, la fratele tau si asteptam sa te intorci si sa mai dai un semn de viata.
Ce mai faci, ce-ai mai facut de cand nu am mai vorbit?
O zi frumoasa!

| maria_5586 a răspuns (pentru anicuta):

Eu am crezut ca tu nu mai vrei sa vb cu minesadnici tu nu ai mai dat nici un semn de viata eu sunt bine sanatoasa is in tara si tot nebunatica suntlaughing. tu ai mai facut vreo crima? povestestemi si miehappyretezanm ii id meu de mess intra sa vb acolohappy

| anicuta a răspuns (pentru maria_5586):

Se pare ca amandoua am avut impresii distorsionate in privinta continuarii conversatiei noastre.
Am fost de cateva ori la munte, prin oras sa-mi mai iau una alta, in vizite pe la prietene... Viata pioasa.
Revenind la subiectul " oratanii " asa cum ai vazut si din intrebarea pusa de mine pe TPU, am taiat in preajma Craciunului 2 curcani ( unul de 25 kg si unul de 22 kg ) si 3 cocosi ( de cate 5 kg fiecare ). Atunci m-a vazut o vecina care s-a oprit sa se uite la mine cum procedez si se inchina de mama focului. Mi-a spus ca este pacat ca o femeie sa taie pasari. Am fost atat de patrunsa si impresionata de ce mi-a spus incat... acum o luna am mai taiat 2 pui si saptamana trecuta 1 gaina. Dupa cum vezi nu numai tu esti " nebunatica ". Eu sunt mai ceva! laughing
Tu m-ai ai vreo victima la activ? Abia astept sa aud cat ai evoluat si perfectionat!
Ana

P. S. Toate le-am taiat in stilul meu, cu un picior pe o aripa si celalalt pe cealalta aripa, ambele picioare sub tocul drept ( mai putin la curcani cand le-am lasat libere ) si cu un cutit mare si bine ascutit le-am taiat gatul de tot ( doar putin mai greu la curcani, dar relativ repede si " floare la ureche " la celelalte ) si le-am tinut gatul cu cutitul sa nu ma stropeasca pana au murit.
Am folosit niste papuci bleu, inchisi in fata, cu talpa subtire si cu toc ortopedic din pluta de 5 - 6 cm.

P. P. S. Vezi ce descriere completa ti-am facut? Poate ai sa-mi povestesti si tu la fel, cu acelasi lux de amanunte

| anicuta a răspuns (pentru maria_5586):

Buna,
O veste noua. Am primit un telefon ca astazi o sa primesc de la tara o gasca si un gascan.
Sa vad cand am chef si timp sa le "casapesc ". Probabil ca vineri dupa-amiaza sau sambata dimineata daca nu sunt prea recalcitranti si o sa fiu nevoita sa o fac mai repede. Om vide. Ai vreo sugestie? Vreau sa le tai incaltata cu papuceii cu toc subtire, de 10 cm.

| anicuta a răspuns (pentru maria_5586):

Buna Maria,
Ai intrat din nou in SILENTIO STAMPA?
Iti doresc UN PASTE SI SARBATORI FERICITE, CU SANATATE SI IMPLINIRI!
Ana

| maria_5586 a răspuns (pentru anicuta):

Sal si hristos a inviat, scuze ca nu iti raspuns asa repede dar am probleme cu calculatorucrying, am facut si eu 2 crime happyintr-un mod mai putin ortodoxlaughingam luat 2 curcani din piata inainte de paste si i-am taiat in baie in stilul in care sacrifici tu happyincaltata in papuci cu toc, trebuie sa recunosc ca ii foarte excitant cand simti cum se zbat sub picioarele tale astept noutati de la tine, te pup ....maria

| anicuta a răspuns (pentru maria_5586):

ADEVARAT A-NVIAT!
Explica-mi mai en-detail cum ai procedat cu cei 2 curcani sa vad daca ai procedat ca mine... Cu ce ai fost incaltata?
Asa cum ti-am scris mai demult, am primit un gascan si o gasca inainte de Paste.
Si eu le-am taiat in baie, pe gresie, sa evit "privirile indiscrete" si comentariile defavorabile. Asa cum intentionam, le-am taiat incaltata cu niste papuci cu toc subtire, de 10 cm. Le-am tinut " traditional", cu un picior pe-o aripa si celalalt pe cealalta si ambele picioare sub tocul drept ( pe pielita aia dintre gheare ). Le-am taiat gatul de tot si apoi am tinut partea de gat care stropea cu mana, lipita de ciment. Au murit relativ repede, au stropit destul de mult pe ziarele puse pe jos si, ca de obicei m-am " udat flesca " cand se zbateau inainte si inapoi sub picioarele mele...
De Paste am fost cu niste prieteni la munte si ne-am distrat excelent.
Sanatate multa si fericire!
Ana

| Stefan2730 a răspuns (pentru anicuta):

Superb:X eu chiar daca nu pot taia mi-ar face mare placere sa vad o fata facand asa ceva:X

| anicuta a răspuns (pentru maria_5586):

Buna Maria,
Nu ai mai dat nici un semn de viata. Ce mai faci? Esti bine si sanatoasa?
Iti doresc SANATATE si ZILE INSORITE!
Ana

| maria_5586 a răspuns (pentru anicuta):

Salutare anica, scuze ca nu prea mai intru pe net dar nu prea mai am timpsad nici tu nu mai dai nici un semn de viata nu ma mai tii la curent cu nimic crying tii totul numai pentru tinehappy

| anicuta a răspuns (pentru maria_5586):

Buna Maria
Eu ti-am tot scris si tu nu ai raspuns. A fost doar un monolog, eu cu mine, de luni bune...
Mai ai noutati?

| xcv45 a răspuns (pentru anicuta):

Ai mai taiat ceva?

| anicuta a răspuns (pentru xcv45):

?

| xcv45 a răspuns (pentru anicuta):

Ai mai taiat gaini?

| xcv45 a răspuns (pentru maria_5586):

Mai tai pasari?

| maria_5586 a răspuns (pentru anicuta):

Nu mai dai nici un semn de viatacrying

| Stefan2730 a răspuns:

Frumos...nu credeam ca exista si fete curajoasebig grin