| maraturunen a întrebat:

Stie cineva o dieta buna (care da rezultate in minimum o saptamana)pentru slabit? niste alimente care ajuta la arderea grasimilor, etc.

Răspuns Câştigător
| Lery a răspuns:

Carne(fara paine,
alcool, sucuri etc...doar carne) Urmatoarele 3 zile trebuie sa mananci doar lactate(laptele nu trebuie sa fie foarte gras) adica lapte,branza,smantana, iaurt, cascaval. Ultimele 3 zile mananca doar fructe si legume.La aceasta cura de slabire poti face si exercitii. Daca uaci eexrcitii vei slabi 4-5-6 kg iar daca faci exercitii vei slabi in jur de 6-7 kg max.Nu uita ca in aceste 9 zile nu trebuie sa mananci altceva decat ce ti-am scris(fara paine, alcool, suc fastfood .etc...Si chiar functioneaza foarte binewinking BAFTAhappy

3 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Nu exista nici o dieta minune doar limiteaza-te la mancare si trebuie sa faci mult sport.

| vasile911 a răspuns:

Nu stiu sa existe asa ceva. Eu momentan folosesc un produs cumparat de pe sit-ul http://men.ultra-slim.ro/grasime-pe-abdomen.

| EllyPff a răspuns:

Incearca sa bei mult timp de 4 zile, dar fara sa intrii in coma alcolica si dat fiind ca o sa vomiti mullt o sa slabesti vreo 5-6 kg sau incearca sa iei Tusin in supradoza, scade pofta de mancare dupa ce te limpezesti la cap si te simti si bine pe deasuprawinking