| UmbraDeVulpe a întrebat:

Vreau ca dupa ce se termina de spalat hainele care sunt acum in masina sa le si calc dar asa in masina ca am masina care poate sa faca si asta, cum va trebui sa fac atunci? Cum sa setez ca sa le calce astfel incat sa nu se strice nici o haina? Si trebuie doar cate o haina sa pun la calcat acolo in masina sau pot si sa fac ca sa calce mai multe haine odata? Si la fel si cand vreau sa pun sa se usuce acolo in masina, ca poate si sa usuce masina asta ca e de aia smart, sa pun cate o haina ca sa usuce sau pot si mai multe? Si acolo cum sa procedez la uscare? Ce setare sa fac acolo?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai dat mesaj dar eu sunt junior, nu pot răspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă pui mai mult detergent dai o clătire suplimentara și ai rezolvat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți da din prima clătire suplimentara.
Nu știu ce mașina de spălat ai.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poți da la urma clătire.

Răspuns utilizator avertizat