| IusanLivia a întrebat:

A cumparat cineva de pe internet adidaşi Nike Dunk High?
Cand spun de pe net, ma refer la site-urile care nu sunt din Romania, cum ar fi: www.dnssb.com, dunks-sale.net dar si altele asemanatoare acestora.

Daca da, cum au ajuns? In cat timp au ajuns?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Am cumparat acum cativa ani 3 perechi de adidasi, 2 dintre ele erau firma Nike si cealalta Converse de pe www.eastbay.com, coletul mi-a venit in 14 zile, coletul l-am ridicat de la posta vamala.

| Minnie_Amy_1995 a răspuns:

La mine a ajuns in 4 zilehappy

| IusanLivia explică (pentru Minnie_Amy_1995):

Imi poti da mai multe detalii? De exemplu, site-ul de unde ai dat comanda. happy
Mulţam!

| Minnie_Amy_1995 a răspuns (pentru IusanLivia):

Http://www.shoppingigo.com/index.php/Adidas%20dunk_cid_51.html De aici mi-am comandat.livrare foarte buna:)