| NoNameNoName a întrebat:

Acusi e Ziua Mamei mele... Ce sa-i iau cadou?batting eyelashes Voi ce ia-ti facut cadou Mamei voastre de Ziua ei?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| andrushk50 a răspuns:

Buna. Nu trebuie sa-ti dea nimeni idei de cadouri pentru mama ta, pentru ca tu stii cel mai bine preferintele mamei tale. Daca stai sa te gandesti in adancul sufletului tau, sigur vei gasi cel mai frumos cadou pe care l-ar avea mama ta.

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un aspirator[anul asta]

| frida0purple a răspuns:

I-am luat o geanta superba si un parfum pierre cardin big grin. la multi ani!

| AnonimuszWss a răspuns:

Un buchet de flori+ceva care sa-i placa ei foarte mult, cum ar fi un parfum sau bijuterii.Si optional o cutie de ciocolata, dar nu din aia la 3-4 lei, ca doar e speciala happy

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Eu i-am dat un buchet cu flori si o bratara...

Eu spun mai intai sa inveti romana si dupa sa ii cumperi un cadou!

Pa-pa

| Valentin55 a răspuns:

Un buchet de trandafiri o sa fie foarte fericitawinking

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Un colier si o bratara (perechi); la un pret ieftin.
O bluzita draguta pe culoarea ei preferata.
O cutie de ciocolata, preferata ei.
Gasesti parfumuri la Zara, in gramaj micut ajung pe la 30 de lei.

Si ziua mamei mele e azi! La multi multi ani!

| RoByTzU123 a răspuns:

I-ai un buchet de flori si va fi foarte fericita!

| andrushk50 a răspuns:

P.S.
Cred ca cel mai tare s-ar bucura daca ia-i da o floare sau... Oricum, alegerea e a ta.

| NoNameNoName explică:

Multumesc Tuturor pentru Raspunsul Vostru.
Si pentru Urari!
La Multi Ani si Mamelor voastre daca urmeaza Ziua lor!
Iar tu, εʟʟa1Зcσσʟ, ia vezi cum vorbesti!

| Alinaalinutza33 a răspuns:

O geanta de piele

| Cubber a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii faci cadou ceva simbolic.Gen un buchet foarte frumos cu trandafiri,+ ceva ce ii place ei foarte mult. Orice ar fi sa nu uiti Buchetul de trandafiri deoarece are o valoare sentimentala foarte mare!

| NoNameNoName explică (pentru Cubber):

Multumesc de Raspuns.

| alexsad a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum