| Izabell18 a întrebat:

Am 18 ani, cand merg la scoala credeti ca ar trebui sa ma imbrac office sau caual? Astept parerea voastra! Desigur ofer si fundita ceui sau celei ce im va raspunde la intrebare primul.

Răspuns Câştigător
| andreidraga a răspuns:

Fara a exagera cu lejeritatea ( gen slapi si pantaloni scurti ), imbraca-te cum te simti bine. Respectul il castigi prin atitudine! happy

1 răspuns:
| lucky5938 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa te imbraci mai bine "caual" asta e parerea mea, de obicei asta se poarta acum, la noi in Bucuresti asa se asta e la moda... fundita?