| Gam3Rrr a întrebat:

Am cumparat o masina de spalat Becko de pe emag.Garantia e de 2 ani.Ca sa activez extragarantia pana la 5 ani trebuie sa completez un formular pe net.Dar dupa ce termin, se schimba ordinea randurilor.Adica, unde e numele meu, se pune marca masnii. Unde e data se pune numele meu si tot asa la toate.Cum sa rezolv? Am incercat de vreo 3-4 ori

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca de pe alt computer. S-ar putea sa ai un virus. Poti sa si suni la *9010 si sa le spui ce patesti. Te indruma ei ce sa faci.