| cristiandrei222 a întrebat:

Am un catel. De o luna este o "corcitura" de rottwiller si ciobanesc mioritic.Iese ceva din el(ma refer ascultator si dastea) este de culoare cenusiu spre negru, labutele albe. Mama lui este rottwiller pur iar tatal mioritic ciobanesc.

Răspuns Câştigător
| Katty29 a răspuns:

Nu conteaza ce fel de caine e. eu am o catelusa cooker spanieli curat ...insa nu e atit de destepata, dar am avut un caine fara rasa care a trait 25 de ani pe cand mama era mica, sa stii ca am plins toata familia atunci cand a perit, asa ca daca o sa ai grija de el si-o sa-l inveti o sa te mindresti