| Elisa2809 a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare cu privire la papusa Babie- bucle la nesfarsit. Parul ei se onduleaza datorita texturii sau a ustensilelor ei? Adica, acestea pot face parul si altor papusi?

Răspuns Câştigător
| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Da,fata mea are papusa si se onduleaza parul si altor papusi. funda?

2 răspunsuri:
| Ungurasu_Rebeca_1990 a răspuns:

E cea mai fumoasa papusa si cu toate ustensilele poti sa coafezi si alte papusi

| Marcu_Lavinia_2001 a răspuns:

Se onduleaza cu ajutorul ustensilelor si poti face la toate papusile. :)
Eu am cumparat de la www.fantasiatoys.ro si a ajuns a doua zi, iar pretul e foarte bun.