| Bogdan_5794 a întrebat:

As vrea si eu un program de facut filmulete din poze. Imi putei recomanda ceva bun?

11 răspunsuri:
| вεвїŧѕά a răspuns:

Windows Movie Maker... il gasesti in orice pc in Start ->All Programs

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Windows Movie Maker, il ai in calculator, e foarte bun daca stii sa-l folosesti

| glamvintage a răspuns:

Photoscape

| Eyleen a răspuns:

Movie Maker este cel mai bun.Mai poti folosi si Power Point.Bafta

| bibyyy143 a răspuns:

Windows movie maker s-ar putea sa il ai in caloculator (cautal in start search)

| DanielutzaJD a răspuns:

Proshow gold... mie imi place mult, am facut multe clipuri in el

| Vallentyne a răspuns:

Windows Movie Maker e cel mai bonn.; x sau Proshow gold. da eu fac pentru youtube cu Movie maker.; x

| RuxRawrr a răspuns:

Proshow gold :]

| blondutza94 a răspuns:

Pro show gold

sau

movie makertongue

| boOboO_4917 a răspuns:

MoOvie Maker!:X il ai in pcC!:X daca stii unde e:*.puppy dog eyes sSucCesS!; x